Uciążliwy zapach z oczyszczalni ścieków

Dlaczego jak na razie brak jest reakcji na zalewający pół miasta smród z oczyszczalni ścieków. Pani radna Ginko, to jest w pani rejonie. Proszę pilnie zająć się tym problemem. Dziękuję

Wszystko zależy od kierunku wiatru. Nowe blokowisko przy ul falewicza itp narażone jest na zmianę na zapachu z Agrocentrum lub oczyszczalni, zdarza się ze pfleiderera też się mocno odczuwa. Pozdrawiam mieszkańców. Świadomie kupowaliście tam mieszkania

Wybuduj dom pod lasem .jak kupowaliście od deweloperamieszkania wiedzieliście świadomie o oczyszcalni. Kto ma dom ma zapach natury,milion wystarczy aby wybudowac

To jest tragedia. Upały, a ty siedź człowieku w domu z zamkniętymi oknami. Tak się nie da żyć ludzie!
To jest problem numer jeden i trzeba go rozwiązać.

anzej. Kiedy ty zrozumiesz, ze tych naturalnych perfum nie da sie zlikwidowac. To tak, jak walniesz baka w najlepszej marki gacie i wyperfumujesz sie, to i tak smrod przechodzi. POdobnie jest z oczyszczalnia. Jedyne co mozecie uczynic, to nie budowac domow i kupowac mieszkan w sasiedztwie. i

To nie zalezy od kierunku wiejącego wiatru tylko od tego jak zmieniane są filtry ,kture pochłaniają te zapachy ,ale pewnie są drogie to i tak też ten smród sobie leci ,pani radna wie o tym -filtry zmiieniać należy.

Każdy kto się stara na radnego to tylko dla kasy i być zauważanym w centrum uwagi, ale żeby coś zrobić i pomóc czy doradzić to niestety ręce rozkładają i udają że nic nie mogą.

Nie do końca jest to prawda. Niektórzy kupili mieszkania zanim rozbudowano Agrocentrum.

Agrocentrum stoi na terenie przemysłowym i nic z tym problemem się nie da rady zrobić Płyty już mają tyle filtrów zamontowanych że tylko zatrzymanie zakłady poprawiłoby zadowolenie narzekającym Było nie budować się przy terenach przemysłowych albo nie kupować mieszkań

Na całej Ekologicznej śmierdzi. W okolicy domów jednorodzinnych też.
Panie Janku rozumiem, że też mam uważać, że świadomie wybudowałam swój dom ponad 40 lat i się z tym smrodem pogodzić???
Rzeczywiście p. radna powinna się tym zająć.
Czekamy na działanie.

Mieszkam w bloku przy ul. Targowej. Fsktucznie, ostatnio śmierdzi z oczyszczalni zdecydowanie intensywniej. Całe osiedle jest owiane tym wątpliwym zapaszkiem. A od czasu do czasu zawiewa też od gospodarza z ul. Kopernika.

Nie przesadzaj pół miasta to nie śmierdzi z oczyszczalni. Zależy od wiatru. Śmierdzi z Agrocentrum, Pfleiderera. Oczyszczalnia jest nie od dzisiaj, swiadomy wybór.

Powiedz tej pani , jesli jest kobieta wiatrow, zeby zmienila kierunek "smrodu" !

W Szczuczynie też przeszkadza gdzie niedawno wybudowali mieszkanie przy oczyszczalni ścieków

Tak smród jest uciążliwy.
Powinni to naprawić i po temacie .
Martwi to wiele osób. A problem dotyczy wszystkich.


Anżej tyle kasy za metr a teraz śmierdzi ?

Zgadza się! Nie da się okna otworzyć godzinami. Nawet w szpitalu ten zapach z oczyszczalni jest odczuwalny, szczególnie ostatnio przy upałach

Z Mlekpolu nieczystości dowożą do oczyszczalni potęznymi beczkowozami. Kilkanaście kursów dziennie. Smród jest tez z oczyszczalni miejskiej.

40 lat mieszkam w okolicy oczyszczalni i od ostatnich paru lat zaczeło dopiero śmierdzieć.
Czy to nie jest aby wina tej mleczarskiej oczyszczalni obok?
Jak 40 lat temu wprowadzalem sie tutaj nie bylo problemu, i jeszcze przez nastepne 35 bylo dobrze.
Smierdzi coraz mocniej, codziennie.
Dlatego ten problem trzeba rozwiazac. Tyle lat bylo dobrze, a teraz mleczarnia postawila oczyszczalnie obok miejskiej i stąd ten smród.

Na pływalni miejskiej również czuć smród z oczyszczalni. Po wymieszaniu z chlorem wspaniała mieszanka... Do roboty radni.

Na os Południe cuchnie nie do wytrzymania. Podobno w ciepłe dni wyrzucają osadnik, zeby wysechł na słonku - a nam śmierdzi tak, że ul. Konstytucji trzeba przechodzić z zasłoniętym nosem. Nie wspomnę już o pacjentach szpitala. W duszne dni trzeba otwierać okno, by przetrwać w salach od południa, a ten smród po prostu jest nie do wytrzymania.

W Prostkach obok Biedronki jest oczyszczalnia. Śmierdzi? Nie. U nas fekalia miesza się w otwartym basenie, ot i cały problem. Przykryć i po sprawie. Pozdrawiam radnych.

Zamontuj klime w chałupie i po problemie

To datego dzialki za kosciolem sa takie drogie .Smrod z agrocentrum oczyszczalni plyt za darmo.

Radni do roboty. Podobnież planują sobie już podwyżkę diet

Oczyszczalnia ścieków przemysłowych powinna być na terenie przemysłowym a nie połączona z oczyszczalnia komunalną

Państwo Radni, trzeba ruszyć dupy i do roboty. Czekacie tylko na diety?

Nie ma normy na smród/zapach. A filtry zatrzymują pyły nie smród. Poza tym są dwie oczyszczalnie obok siebie, miejska i Mlekpolu. To z której śmierdzi????

Na Osiedlu Południe 2, 3, 4 itd. już przechodzi wszystkie granice. Od rana do wieczora od ponad miesiąca śmierdzi z oczyszczalni. Zróbcie coś z tym..

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.