Targi Instalacyjne w Yasamie

O co chodzi z tymi targami? , znajomi sie wybieraja że wtedy dużo taniej coś jest - ktoś już tam był i cos kupował?

Targi sa co roku , szału nie ma , czasem coś się trafi po lepszej cenie, po prostu jedz i sprawdź sam.

Polecam duże promocje, najlepszy moment na kupno od Producentów

Rok temu z żoną zajechaliśmy przypadkowo i kupiliśmy kociołek dużo taniej właśnie z tej okazji. Więc jak w tym roku są również to super na pewno wpadniemy po klimatyzację

Ja rok temu na pompie ciepła powietrznej, zasobniku do C.W.U oraz stacji uzdatniania wody zaoszczędziłem prawie 3ty s . Polecam !!!!!

Dwa lata temu kupiłem piec, rok temu stację uzdatniania wody. Zawsze jest taniej niż na co dzień. Od kilku stów w kieszeni, w zależności od tego co kupujesz. Do tego zawsze można zjeść grochówkę lub bigosik ;)

Jestem co roku, poluję na okazję, nigdy nie wychodzę z pustymi rękami. Można się dużo dowiedzieć, wypróbować nowe narzędzia, zjeść grochowkę, wyrwać gadżeciki. Będę o w tym roku

w ten dzień kupoisz taniej, producenci przyjeżdzają, ja kupiołem piec w zeszłym roku

Do jon 21 idź na targi do księgarni i słownik kup

Można np. Kupić taniej fajny automatyczny kociołek Tekla Komfort. Sama kupiłam , super sprawa.

Mam kawałek, ale jestem co roku. Super konkursy i niezłe promocje. Dobra okazja na poznanie nowości z branży instalacyjnej. Będę na pewno.

Bylem w tamtym roku po zakup pompy ciepla, sporo zaoszczedzilem, w tym roku też będę po klimatyzację. Najlepsza okazja, żeby dorwac coś w dobrej cenie. Polecam

Kolejna darmowa reklama.

Rok temu na targach kupiłam pompę ciepła firmy Viessmann(gruntowa) korzystając z promocyjnej ceny. Proces instalacji został przeprowadzony przez firmę Yasam z której usług jestem bardzo zadowolona.
Od samego początku współpracy firma wykazała się profesjonalizmem i rzetelnością. Pracownicy byli bardzo pomocni, udzielając szczegółowych informacji na temat działania pompy oraz korzyści płynących z jej użytkowania. Montaż odbył się sprawnie i bezproblemowo, a ekipa instalacyjna zadbała o każdy detal, co zapewniło bezawaryjne działanie urządzenia od pierwszego dnia. Cenię sobie również terminowość i precyzyjność wykonania usługi. Wszystkie prace zostały zakończone w umówionym terminie, a po zakończeniu montażu miejsce pracy zostało pozostawione w nienagannym porządku.
Z pełnym przekonaniem polecam firmę Yasam wszystkim, którzy szukają profesjonalnej firmy do instalacji pomp ciepła, zamiast nieznanych, jednorazowych oszustów. (dzisiaj są ,jutro firma nie istniej).To była świetna inwestycja, która przynosi nam duże oszczędności i komfort użytkowania.

No proszę ilu zachwyconych klientów ! Az milo poczytać :-)

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.