wtorek, 28 maja 2024

Nekrologi

Ryszard Bolesław JENCZELEWSKI

Żył/a: 96
Zmarł/a: 2024-04-02
Wyprowadzenie: 2024-04-12
Miejsce: Wystawienie Urny z prochami w Domu Pogrzebowym KAMIŃSCY odbędzie się dnia 11.04.br. (czwartek) w godz. 15:00-20:00, dnia 12.04.br. (piątek) od godz. 8:00. Wyprowadzenie do Kościoła pw. Trójcy Przenajświętszej odbędzie się dnia 12.04.br. (piątek) o godz. 11:30. Pochowanie na cmentarzu parafialnym w Grajewie. Modlitwa różańcowa w dniu wystawienia- czwartek o godz. 17:00.

Gosiu, przyjmij proszę szczere wyrazy współczucia z powodu śmierci Twego Taty. Będę Go wspominać jako dobrego i mądrego człowieka.

Pani Małgosiu . Proszę przyjąć wyrazy głębokiego i szczerego współczucia. Pani tata był człowiekiem wyjątkowym, dlatego Bóg dał mu długie życie. Niech zostanie w naszej pamięci.

Był człowiekiem takim prawdziwym jak to się mówi, bardzo życzliwym. Szkoda że coraz mniej takich ludzi. Niech spoczywa w pokoju.

Pani Małgorzato, proszę o przyjęcie najszczerszych wyrazów współczucia. Pani Tata był dobrym i prawym człowiekiem. Niech odpoczywa w spokoju.

Wyrazy glebokiego wspolczucia Tobie Marku i Malgosi. Odchodzi pokolenie naszych rodzicow, przy ktorych wyrastalismy. Waszego Tate pamietac bedziemy zawsze usmiechnietego i ze wspanialym poczuciem humoru

Ryszardzie spoczywaj w spokoju.Był mądrym i prawym człowiekiem.

Dodaj kondolencje:

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.