Futsal MOSiR Grajewo. Wysoka wygrana!

WYSOKA WYGRANA FUTSAL MOSIR GRAJEWO W III LIDZE FUTSALU

Od wysokiej wygranej w III lidze futsalu woj. podlaskiego rozpoczęli grę zawodnicy Futsalu MOSiR Grajewo. U siebie w hali sportowej MOSiR pokonali 12 :6 Jack Sparrow Puszcza Hajnówka.

Mecz od początku podobał się kibicom, bo oba zespoły walczyły o wygraną. Jednak od początku  niewielką przewagę uzyskali miejscowi. I to oni cieszyli się z prowadzenia po strzale Jacka Płaskowickiego (za tego gola otrzymał upominek od Szkółki Pływackiej Aqua Sport). Goście pokazali jednak, że nie przyjechali przegrać i po trzech minutach wyrównali. To jednak zmobilizowało Fustal MOSiR i szybko zdobyli kilka bramek. Do przerwy kibice zobaczyli ich aż 9.

Po przerwie przez pierwsze 10 minut obyło się bez goli. Dopiero bramka Krystiana Wójcickiego w 30minucie rozwiązała worek z bramkami. Ostatecznie skończyło się na kolejnych 9 celnych uderzeniach, co w efekcie dało wygraną 12 :6 dla gospodarzy.

Już po spotkaniu trener miejscowych – Daniel Tuzinowski nie krył zadowolenia z wygranej. „Marzy nam się wygranie III ligi. W tym sezonie w rozgrywkach bierą udział  tylko 4 zespoły i w tym upatrujemy swoją szansę”.

FUTSAL MOSiR GRAJEWO – JACK SPARROW PUSZCZA HAJNÓWKA 12 : 6 (6:3).

Bramki: Futsal – Jacek Płaskowicki 4, Paweł Górski 3, Pavlo Nikolaychuk, Edison, Krystian Wójcicki, Marcin Mikucki.

Puszcza – Gabriel Artemiuk 2, Adam Kicel 2, Adam Langa, Bartosz Mazur.

FUTSAL: Sobolewski, Edison, Cybulski, Mikucki, Górski oraz Piwko, Jegliński, Nikolaychuk, Wójcicki, D.Tuzinowski, Płaskowicki.

Puszcza: Litwionowicz, R. Langa, A.Langa, Kicel, Artemiuk, Chilimoniuk, Weremczuk, Mazur, Jastrzębski, Waponik.

Sędziowali:Mariusz Gałczyk i Krzysztof Matuszewski (Kolegium Sędziów Podlaskiego ZPN).