czwartek, 28 marca 2024

Oferty i promocje

Grajewo - praca na farmie wiatrowej -> sprawdź

Czy interesujesz się i masz doświadczenie w elektryce, mechanice lub hydraulice? Czy jesteś zainteresowany energetyką wiatrową i chciałbyś mieć ekscytującą pracę? Jako Technik Serwisu w Vestas masz możliwość rozwoju oraz pracy z najnowszą technologią w dziedzinie energetyki wiatrowej.

EVP NCE > Service Poland > Grajewo

Dział Serwisu odpowiada za serwis i konserwację turbin wiatrowych na terenie Polski. Dział ma otwartą i nieformalną kulturę, w której praca zespołowa i dobra komunikacja jest kluczem do naszego sukcesu. Będziesz miał okazję pracować w ekscytującej branży i w zespole zmotywowanych pracowników.

Będziesz odpowiedzialny za turbiny na farmie wiatrowej w Grajewie.

Obowiązki

Bieżące naprawy elektryczne i mechaniczne - będziesz pracować z wysokim napięciem
Przeprowadzanie okresowych przeglądów serwisowych zgodnie ze specyfikacjami Vestas wraz z wymianą komponentów (zarówno elektrycznych, mechanicznych, jak i hydraulicznych) oraz rozwiązywaniem problemów w systemach

Kwalifikacje

Poszukujemy osoby która ma:

Doświadczenie lub wyksztalcenie w dziedzinie elektryczności lub mechaniki. Jesteśmy także otwarci na kandydatów, którzy niedawno ukończli technika elektryczne/mechaniczne I podobne
Minimum 1 rok doświadczenia zawodowego, doświadczenie elektryczne jest mile widziane
Komunikatywna znajomość języka angielskiego
Podstawowa znajomość pakietu MS Office
Prawo jazdy kat. b

Kompetencje
Poszukujemy osoby:

Mogącej pracować na wysokości, ze świadomością bezpieczeństwa
Otwartej i przyjaznie nastawionej do osób z zespolu

Oferujemy

Oferujemy ekscytującą pracę, profesjonalne środowisko nauki i możliwości rozwoju kariery u globalnego producenta turbin wiatrowych. W Vestas będziesz miał okazję pracować z najnowszymi technologiami w obszarze energetyki wiatrowej. Staniesz się częścią wysoce profesjonalnego środowiska w stale rozwijającej się branży.
Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie, benefity (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, pakiet emerytalny) oraz wszelkie szkolenia.

Aplikacje przetwarzane są na bieżąco. Zastrzegamy sobie prawo do zakończenia rekrutacji przed podanym terminem

E-mail: mrsba@vestas.com
Link do ogłoszenia: https://careers.vestas.com/job/Goldap-Service-Technician-MZ/854617301/

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.